Crazy koupit sportovní obuv, sportovní bundy a oblečení v 2018 Christmas Velká sleva
Úvod >  Jak nakupovat

Jak nakupovat

Náklady na dopravu a výnosy
dodávka
Vždy jsme trvali na stejný den objednávky, zásada dodávky následujícího dne, samozřejmě, umožňují převod zboží v nedostatečné dodávky jednotlivých zboží 1-3 dny

náhrady
Snažíme se plně uspokojit. Musíte nás přijmout po 5 dnech vašeho balíčku. Pravidla směnného kurzu Abyste si mohli vychutnat snadnou návratnost, musíte nás kontaktovat, abyste vrátili položku a vrátili se na adresu doručení. Všechny položky, které nám byly zaslány, nesmějí nosit, měnit nebo umývat svůj původní stav, všechny štítky. Nemůžeme se vrátit / změnit jména, jako jsou nesprávné boty, položky, které se nám nelíbí. Proto se ujistěte, že formát a položka jsou požadované zásilky.

Všechny položky jsou zde objednané. Zavázali jsme se k řádné objednávce a vašemu balíčku. Takže články se vrátí, když se vrátíte na správnou správnou položku: Na všechny vrácené položky se vztahuje 5% daň. Náklady na dopravu jsou nevratné.

Vrátit nebo vyměnit správnou zásilku pro balení zásilek, budete zodpovědní za přepravu

odstranit
Pokud zadáte objednávku, změňte názor, vždy nám můžete zaslat zrušený balíček a uplatnit pokutu ve výši 25%. Většina objednávek je odeslána do 1-2 dnů, takže zrušení bude odmítnuto při odeslání objednávky.

Návrat / výměna
Pokud máte produkt, musíte nás kontaktovat poté, co máte 3 dny, nebo požádat o odmítnutí návratu. Poskytujeme náhradu nebo nahrazení následujících tří podmínek:

Poslali jsme některé chyby (například nesprávnou velikost, nesprávnou barvu nebo špatný styl) nebo problém s kvalitou produktu (bez škod na lidských činitelích), můžete nám je zaslat zpět, pokud peníze nevrátíme obdržet balíček. Výrobek musí poskytovat naše oddělení kontroly jakosti. V případě problémů zašleme nový produkt nebo vrácení peněz, pokud nejste spokojeni s produktem (v dobrém stavu), vrátím se. Je nutné nést veškerou váhu zásilky .costo. Pokud si přejete vyměnit otázky týkající se produktu (nesprávná velikost, špatná barva nebo špatný styl). Musíte zaplatit za výměnu všech přepravních nákladů.

zpět
Copyright @2018 www.zajezdsrepre.cz
2018 nejvíce stojí za to koupit sportovní trička,bundy,mikiny,košile a boty